532 245 13 84

Bodur AteşDikeni

Pyracantha coccinea nana

Kategori : Çalı Türleri
Boy : 30/40 cm
Çap : 20/30 cm
Kap : Saksı
Stok : 1000 adet
Online minimum : 1 adet
Fiyat : 15.00
Miktar
  1. Siparişler en az 3 iş günü içinde kargo ya da nakliye aracına teslim edilir.
  2. Fiyatlara KDV ve taşıma gibi masraflar dahil değildir.
  3. Sipariş ödeme işleminden sonra gerçekleşir.
  4. Daha fazla detay için bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz.

Ateş Dikeni (Pyracantha coccinea)2 renk şeçeneği olan ateş dikenleri satılık Ateş dikeni gülgiller (rosaceae) familyasının Pyracantha cinsinden, genellikle dikenli ve yaprak dökmeyen çalılara verilen ortak addır.

Ateş dikeninin anayurdu Avrupa’ nın güneydoğusu ve Asya’ dır. Ateş dikenleri gösterişli meyveleri nedeniyle süs bitkisi olarak yetiştirilir, ayrıca çit olarak da kullanılır. Kısa yaprak sapları üstünde küçük, oval yaprakları, küçük ve beyaz çiçeklerin oluşturduğu salkımları ve kış ortalarına değin dalında kalan, turuncu ile kırmızı arasında değişen renklerde meyveleri vardır.

satılık Bodur AteşDikeni,Bodur AteşDikeni,Bodur AteşDikeni fiyatları,Bodur AteşDikeni satışı,Bodur AteşDikeni fiyat,Bodur AteşDikeni fidanı,Bodur AteşDikeni çalısı,Bodur AteşDikeni bitkisi,Pyracantha coccinea nana satılık Pyracantha coccinea nana,Pyracantha coccinea nana fiyat,Pyracantha coccinea nana satışı,Pyracantha coccinea nana fidanı,Pyracantha coccinea nana satış,Pyracantha coccinea nana fiyatları,satılık ateş dikeni,ateşdikeni

yorumlar
benzer ürünler
taksitler
önerileriniz