532 245 13 84

Bodur Oya Çalısı

Lagerstroemia indica 'Nana'

Kategori : Çalı Türleri
Boy : 60/80 cm
Çap : 30 cm
Kap : Saksı
Stok : 800 adet
Online minimum : 1 adet
Fiyat : 20.00
Miktar
  1. Siparişler en az 3 iş günü içinde kargo ya da nakliye aracına teslim edilir.
  2. Fiyatlara KDV ve taşıma gibi masraflar dahil değildir.
  3. Sipariş ödeme işleminden sonra gerçekleşir.
  4. Daha fazla detay için bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz.

Lagerstromia indica BODUR OYA AĞACI Halk arasında çok sevilen Oya ağacının anavatanı Uzakdoğuda- Çin, Japonyadır. Lythraceae ailesinden gelen bitkinin latince ismi Lagerstroemia İndica. Senelerdir, İstanbul Belediyeside bu bitkiyi çok sever.

Yollara, boş bulduğu her yerlere diker, ilkbaharda da öldürene kadar budar. Hiç bakım istemediğini zannedip sulamazlar bile. Halbuki bu ağaç öyle kolay bir bitki değil. Öncelikle İstanbul bu bitkiye rutubetli oluşuyla pek uygun değil. Küllemenin hastalığının sebebi rutubet ve yanlış ortama dikilmesidir. Oya ağacı gölgeden nefret eder. Hep güneş, ışık ister.

satılık Bodur Oya,Bodur Oya,Bodur Oya fiyatları,Bodur Oya çalısı,Bodur Oya bitkisi,Bodur Oya fidanı,satılık oya ağacı,oya ağacı fiyat,oya ağacı fiyatları,oya ağacı bitkisi,oya ağacı fiyat,oya ağacı satışı,satılık Lagerstroemia indica 'Nana',Lagerstroemia indica 'Nana' fiyat,Lagerstroemia indica 'Nana' satışı,Lagerstroemia indica 'Nana' fiyatları,Lagerstroemia indica 'Nana' ağacı,Lagerstroemia indica 'Nana' fidanı,Lagerstroemia indica 'Nana' bitkisi,satılık Lagerstroemia indica ,Lagerstroemia indica fiyat,Lagerstroemia indica fiyatları,Lagerstroemia indica bitkisi,Lagerstroemia indica ağacı,Lagerstroemia indica satışı,Lagerstroemia indica fidanı,Lagerstroemia indica bitkisi

yorumlar
benzer ürünler
taksitler
önerileriniz