532 245 13 84

Güzellik Çalısı

Abelia Floribunda

Kategori : Çalı Türleri
Boy : 40/60 cm
Çap : 15/25 cm
Kap : Saksı
Stok : 1000 adet
Online minimum : 1 adet
Fiyat : 15.00
Miktar
  1. Siparişler en az 3 iş günü içinde kargo ya da nakliye aracına teslim edilir.
  2. Fiyatlara KDV ve taşıma gibi masraflar dahil değildir.
  3. Sipariş ödeme işleminden sonra gerçekleşir.
  4. Daha fazla detay için bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz.

Anavatanı Çin olan bu herdem yeşil çalı sarkık formdadır. Boyu 15 m ile 2 m. arasında değişir ve 15 m eninde bir yağılımı vardır. Abelia’nın normal bir büyüme hızı vardır. Yazın başlangıcından sonbaharın sonuna doğru pembe beyaz renkli küçük çanları andıran 1 cm büyüklüğünde çiçekler açar. 1-15 cm büyüklüğünde oval şekilli kenarları dişli olan yaprakları vardır. Yaprakları koyu yeşil renkte olup parlak bir görüntüye sahiptir.

Yetişme İstekleri Işık: Abelia’lar kara ikliminin hakim olduğu yerlerde yarı gölge ve gölge yerlerden hoşlanır denize yakın bölgelerde güneş ve gölge her mekanda kullanılabilirler.Su: Su istekleri ortalama bir bahçe bitkisininki kadardır. Hava sıcaklığının –5 ve altına düştüğü yerlerde yapraklarını dökebilir ancak bahar aylarında hızlı şekilde kendini toparlar. Toprak: Her tür bahçe toprağında yetişebilir.

satılık Güzellik Çalısı,Güzellik Çalısı,Güzellik Çalısı fiyat,Güzellik Çalısı satışı,Güzellik Çalısı fiyatları,satılık abelya,abelya fiyat,abelya bitkisi,abelya çalısı,Güzellik Çalısı,abelya fiyat,satılık Abelia Floribunda,Abelia Floribunda fiyat,Abelia Floribunda fiyatı,Abelia Floribunda çalısı,Abelia Floribunda satışı,Abelia Floribunda fidanı,Abelia Floribunda

yorumlar
benzer ürünler
taksitler
önerileriniz