532 245 13 84

Manolya

Magnolia Grandiflora

Kategori : İthal Bitkiler
Boy : 250/275 cm
Çap : 100/120 cm
Kap : Saksı
Stok : 10 adet
Online minimum : 1 adet
Fiyat : 950.00
Miktar
  1. Siparişler en az 3 iş günü içinde kargo ya da nakliye aracına teslim edilir.
  2. Fiyatlara KDV ve taşıma gibi masraflar dahil değildir.
  3. Sipariş ödeme işleminden sonra gerçekleşir.
  4. Daha fazla detay için bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz.

Saçak kök yapısına sahiptirler. Çok kalın değildir. Genç sürgünler, tomurcuk ve agregat meyve pas rengi tüylerle sık bir biçimde örtülmüştür. Çok çatlaklı değildir. Yaşlandıkça çatlaklar oluşur. Kahverengindedir. Ucu küt ya da hafif sivri, dip tarafı kama şeklinde sonuçlanır. Manolya türlerinin tabii alanı oldukça dardır.

Kuzey Amerika'nın doğusu, Orta Amerika, Batı Hindistan ve de Doğu ve Güney doğu Asya'yı içerir. Bugün manolyanın çok türü ve herhangi bir zamanda artırılan miktarı, Kuzey Amerika'nın büyük bir kısmında, Avrupa, Avustralya ve Yeni zellanda'da süs ağacı olarak bulunabilir. Tür adını, Montpillier (Güney Fransa'da bir şehir)li Fransız botanikci Pierre Mognal'dan alır.

Manolyaların ilkel türler olduğu kabul edilir. Arıların yayılıp görünmesinden önce, çiçekler tozlaşmayı kın kanatlı böcekleri teşvik ederek sağlıyordu.

satılık Magnolia grandiflora,Magnolia grandiflora fidanı,Magnolia grandiflora ağacı,Magnolia grandiflora bitkisi,Magnolia grandiflora fiyatları,Magnolia grandiflora satışı,Magnolia grandiflora satış,Magnolia grandiflora ağacı fiyatları,Magnolia grandiflora ağacı satışı,Magnolia grandiflora fiyat,Magnolia grandiflora satış,satılık Manolya,Manolya,Manolya fiyatları,Manolya fiyat,Manolya ağacı satışı,Manolya ağacı fiyatları,Manolya ağacı satışı,Manolya fiyat,Manolya satış,Manolya bitkisi,Magnolia,Magnolia ağacı,Magnolia satışı,Magnolia fiyatları,satılık Magnolia,Magnolia bitkisi

yorumlar
benzer ürünler
taksitler
önerileriniz