532 245 13 84

Pembe yapraklı Akçaağaç

Acer negundo Flamingo

Kategori : İthal Bitkiler
Boy : 200-250 cm
Çap : 8-10 cm
Kap : Saksı
Stok : 50 adet
Online minimum : 1 adet
Fiyat : 150.00
Miktar
  1. Siparişler en az 3 iş günü içinde kargo ya da nakliye aracına teslim edilir.
  2. Fiyatlara KDV ve taşıma gibi masraflar dahil değildir.
  3. Sipariş ödeme işleminden sonra gerçekleşir.
  4. Daha fazla detay için bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz.

Acer Negundo 'Flamingo'- Pembe yapraklı Akçaağaç Dişbudak Yapraklı Akçaağaç türünün, pembe beyaz yapraklı bir varyetesi vardır. Yaprakları A.Negundoya göre daha küçükdür. Temell özellikleri A. Negundolarla benzer olduğundan aynı bilgiler Acer Negundo Flamingo için de geçerlidir.

Dişbudak yapraklı akçaağaç (Acer negundo), akçaağaçgiller (Aceraceae) familyasından anavatanı Kuzey Amerika olan iki evcikli bir akçaağaç türüdür. 20-25 m'ye kadar boylanır. Gövde çapı 30-50 cm nadiren 1 m'ye kadar çıkar. Kısa gövdeli, geniş ve yuvarlak taçlıdır. Sığ ve saçak bir kök sistemi geliştirir. Derin topraklarda kuvvetli kısa bir ana kök oluşturabilir. Kabuk, ince soluk gri veya açık kahverengidir. Sürgünler sert, yeşil veya morumsu yeşil renkli, üzeri beyaz-mavi toz ile örtülüdür. Lentiseller soluk ve dağınık bir yapıya sahiptir.

satılık Acer negundo Flamingo,Acer negundo Flamingo fiyat,Acer negundo Flamingo fiyatları,Acer negundo Flamingo satışı,satılık Pembe yapraklı Akçaağaç,Pembe yapraklı Akçaağaç fiyatları

yorumlar
benzer ürünler
taksitler
önerileriniz