532 245 13 84

Palmiye

Chamearops Excelsa

Kategori : Palmiye Ağaçları
Boy : 100-120 cm
Çap : 30-40 cm
Kap : Saksı
Stok : 100 adet
Online minimum : 1 adet
Fiyat : 75.00
Miktar
  1. Siparişler en az 3 iş günü içinde kargo ya da nakliye aracına teslim edilir.
  2. Fiyatlara KDV ve taşıma gibi masraflar dahil değildir.
  3. Sipariş ödeme işleminden sonra gerçekleşir.
  4. Daha fazla detay için bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz.

Palmiyeler konik gövdelidirler. Bu tür ağaçların dalları hemen hiç yoktur. Bir gövdeden birçok yaprak çıkmaktadır. Palmiye ağaçlarının en büyükleri 30 metreye kadar çıkabilmektedir. Palmiye türlerinin tohumları 1 cm'den 50 cm'ye kadar kabak çiçeği gibi kabarır.

Dağılımı Yaygın olduğu yerler Asya, Amerika, Büyük Okyanus Adaları ve Afrika'dır. Birçok türü vardır. Hurma ve Hindistan cevizi meyveleri yenen palmiye türlerindendir. Birçok çeşidi bulunan palmiye Türkiye'de sınırlı sayıda Akdeniz iklimi'nin egemen olduğu yerlerde yetiştirilir. Bazı palmiyelerin tohumlarından palmiye yağı elde edilir. Türkiye'de palmiye süs ağacı olarak park ve bahçelere dikilmektedir.

satılık Palmiye,Palmiye,Palmiye fiyat,Palmiye fiyatları,Palmiye satışı,Palmiye satış,Palmiye fiyatları,Palmiye fidanı,Palmiye ağacı fiyatları,Palmiye ağacı,Palmiye ağacı fiyatları,Palmiye ağacı satışı,Palmiye ağacı fidanı,Palmiye ağacı satış,Palmiye ağacı fiyatı,satılık Chamearops Excelsa ,Chamearops Excelsa fiyatları,Chamearops Excelsa satışı,Chamearops Excelsa

yorumlar
benzer ürünler
taksitler
önerileriniz