532 245 13 84

Arap Yasemin

Jasminum Sambac

Kategori : Sarıcı Tırmanıcılar
Boy : 160/180 cm
Çap : 30 cm
Kap : Saksı
Stok : 100 adet
Online minimum : 1 adet
Fiyat : 40.00
Miktar
  1. Siparişler en az 3 iş günü içinde kargo ya da nakliye aracına teslim edilir.
  2. Fiyatlara KDV ve taşıma gibi masraflar dahil değildir.
  3. Sipariş ödeme işleminden sonra gerçekleşir.
  4. Daha fazla detay için bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz.

Anavatanı Hindistan, Çin, İran, Seylan, Kaşmir'dir. Çiçeklenme zamanı Haziran - Eylül arası çiçek açar. Yıl boyunca çok aydınlık, havadar ve serin yer ister. Kışın 10 derecenin üstüne çıkmamalıdır.

Yazın bol su ister bu dönemde iki hafta arayla sulama suyuna besin karıştırılması iyi sonuç verir. Kışın suyu azaltılmalı toprağı hafif nemli tutulmalıdır. Gerekli görüldüğünde saksıları ilkbaharda çok amaçlı saksı toprağı kullanılarak değiştirilmelidir.Uç dallarından kesilerek ilkbaharda sıcak yastıklarda ve nemli ortamda köklendirilerek üretilir.

Dikkat edilmesi gereken husus, kışı fazla sıcak ortamda geçirirse yaprak bitlerine maruz kalabilir. Ve yine kışı sıcak ortamda geçirirse çiçeklenme olmaz bu nedenle böyle durumlarda havalandırılmalıdır.

satılık Arap Yasemin,Arap Yasemin fiyat,Arap Yasemin satışı,Arap Yasemin fidanı,Arap Yasemin fiyatları,Arap Yasemin bitkisi,satılık Yasemin,Yasemin fiyat,Yasemin fiyatları,Yasemin satışı,Yasemin bitkisi,Yasemin çiçeği,Yasemin fiyatları,satılık Jasminum Sambac,Jasminum Sambac fiyat,Jasminum Sambac satışı,Jasminum Sambac çiçeği,Jasminum Sambac fiyatları

yorumlar
benzer ürünler
taksitler
önerileriniz