532 245 13 84

Ayva Ağacı

Meyve Garantili 10 Yaş

Kategori : Yaşlı Meyve Ağaçları
Boy : 300 cm
Çap : 35/40 cm
Kap : Saksı
Stok : 2 adet
Online minimum : 1 adet
Fiyat : 400.00
Miktar
  1. Siparişler en az 3 iş günü içinde kargo ya da nakliye aracına teslim edilir.
  2. Fiyatlara KDV ve taşıma gibi masraflar dahil değildir.
  3. Sipariş ödeme işleminden sonra gerçekleşir.
  4. Daha fazla detay için bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz.

Ayvalar için en iyi iklim mutedil deniz iklimidir. Bununla birlikte ayvaya memleketimizin deniz ikliminden çok uzak olan yerlerinde, mesela iç anadolu illerimizde de çoklukla rastlamaktayız. Ancak bu gibi yerlerde ayvanın yetişmesi uygun yöneylere ve vadi içlerine bağlı kalmaktadır.

Ayva ağacı Türkiye şartlarında armut kadar kış soğuklarına dayanıklıdır. Bu meyve türünün kış soğuklanma isteği Ayva ve armutlara göre daha azdır. Çiçeklerin o yılda büyüyen sürgünlerin ucunda meydana gelmesi nedeniyle özellikle soğuk yerlerde geç çiçek açar. Sıcak iklimlerde eriklerle birlikte çiçeklenir. Çok rüzgarlı yerlerde iyi yetişmez. Dallar kırılır. Fazla meyve dökümü olur. Yaprak ve meyveleri sclerotinia’ ya (mumya) karşı hassastır. Fazla yağışlı yerlerde ürün tehlikeye girer.

satılık Ayva ağacı,Ayva ağacı fiyatları,yaşlı Ayva ağacı,yaşlı Ayva ağacı fiyatları,Ayva ağacı fiyat,Ayva ağacı satışı,Ayva ağacı satış,eşme Ayva ağacı,eşme Ayva ağacı satış,eşme Ayva ağacı fiyat,Ayva ağacı satışları,Ayva ağacı fidanı,Ayva ağacı bitkisi,Ayva ağacı,ayva fidanı satış,satılık ayva fidanı,ayva fidanı fiyat,ayva fidanı fiyatları,ayva fidanı satışı,ayva fidanı satış,ayva fidanı

yorumlar
benzer ürünler
taksitler
önerileriniz