532 245 13 84

Elma Ağacı (Bodur)

Meyve Garantili 8 Yaş

Kategori : Yaşlı Meyve Ağaçları
Boy : 180/200 cm
Çap : 16/18 cm
Kap : Saksı
Stok : 5 adet
Online minimum : 1 adet
Fiyat : 350.00
Miktar
  1. Siparişler en az 3 iş günü içinde kargo ya da nakliye aracına teslim edilir.
  2. Fiyatlara KDV ve taşıma gibi masraflar dahil değildir.
  3. Sipariş ödeme işleminden sonra gerçekleşir.
  4. Daha fazla detay için bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz.

Dalları, odun ve meyve dalı ile obur dallar olmak üzere üç gruba ayrılır. Elma ağacının yaprakları geniş, kenarları dişli olur. Üst yüzü koyu yeşil renkli ve belirgin damarlı, alt yüzü gri tüylüdür. İlkbaharda açan açık pembe renkli çiçekleri yabani gülünkileri andırır. Bu çiçekler yaz boyunca olgunlaşıp eylülden başlayarak elmanın meyvesini verir. Meyve küresel, silindirik ve basık biçimlidir. Kabuğu türlerine göre kalın ya da ince ve farklı renklerdedir.

Meyve türlerinin ayırt edilmesini sağlayan en belirgin özellik, kabuğun rengidir. Elmanın çekirdek evinde 5-10 adet yumuşak çekirdek bulunur. Eti tatlı, ekşi ya da mayhoş tatlı ve sulu olup tazeyken yenildiği gibi reçeli, kompostosu, marmeladı, meyve suyu, tatlıları, alkollü ya da alkolsüz içkileri yapılarak da tüketilir.

satılık Elma Ağacı,Elma Ağacı fiyat,Elma Ağacı fiyatları,Elma Ağacı fidanı,Elma Ağacı satış,Elma Ağacı satışı,satılık elma ağacı Granny Smith,elma ağacı Granny Smith fiyat,elma ağacı Granny Smith satışı,elma ağacı Granny Smith fidanı,satılık Granny Smith,Granny Smith fiyat,Granny Smith satışı,Granny Smith fiyatları,meyve garantili elma ağacı,satılık meyve garantili elma ağacı,meyve garantili elma ağacı fiyatları,meyve garantili elma ağacı satışı,meyve garantili elma ağacı fiyat,elma yaprağının özellikleri , elma ağacının özellikleri , elma ağacı özellikleri , elma ağacı hakkında bilgi , elma ağacı hakkında bilgiler , elma ağacı kaç yıl yaşar

yorumlar
benzer ürünler
taksitler
önerileriniz