532 245 13 84

Erik Ağacı

Meyve Garantili 10 Yaş

Kategori : Yaşlı Meyve Ağaçları
Boy : 140/160 cm
Çap : 25/30 cm
Kap : Saksı
Stok : 5 adet
Online minimum : 1 adet
Fiyat : 300.00
Miktar
  1. Siparişler en az 3 iş günü içinde kargo ya da nakliye aracına teslim edilir.
  2. Fiyatlara KDV ve taşıma gibi masraflar dahil değildir.
  3. Sipariş ödeme işleminden sonra gerçekleşir.
  4. Daha fazla detay için bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz.

Ağaç Özellikleri : Güçlü, yarı yaygın ve yüksek verimlidir. Soğuklama süresi kısa olması nedeniyle, kış mevsiminde özellikle Ocak-Şubat aylarında sıcak hava akımı olan bölgelerde erken çiçek uyanma ihtimali yüksek olduğundan çiçeklenme sürecinden sonra meydana gelebilecek soğuk hava akımından etkilenirler.

Meyve Özellikleri : Erik çeşitleri arasında büyük çeşitlerden biri olarak kabul edilir. Alttan ve üstten basık yuvarlak şekilli, orta çizgisi belirgin, çiçek çukuru sivri, meyve şekli asimetrik, mor kabuklu ve beneklidir. Meyve eti sarı renkte ve dayanıklıdır, çekirdeğinden kolay ayrılır. Soğuk hava tesislerinde şubat-mart ayına kadar depolanabilir ayrıca hasat geciktirildiği taktide lezzet kalitesi artar. Ortalama meyve eni, 50 mm. meyve uzunluğu, 40 mm. yaklaşık 75 gram ağırlığındadır.

satılık angelino erik ağacı,angelino erik ağacı fiyatları,angelino erik ağacı fiyat,angelino erik ağacı fidanı,angelino erik ağacı satışı,satılık erik ağacı,erik ağacı fiyatları,erik ağacı fiyat,erik ağacı çeşitleri,erik ağacı satışı,erik ağacı fidanı,yaşlı erik ağacı fiyat,erik ağacı,satılık yaşlı erik ağacı,erik ağacı yaşlı erik ağacı satışı

yorumlar
benzer ürünler
taksitler
önerileriniz