532 245 13 84

Kiraz Ağacı

Meyve Garantili 8/10 Yaş

Kategori : Yaşlı Meyve Ağaçları
Boy : 300/350 cm
Çap : 18/20 cm
Kap : Saksı
Stok : 5 adet
Online minimum : 1 adet
Fiyat : 450.00
Miktar
  1. Siparişler en az 3 iş günü içinde kargo ya da nakliye aracına teslim edilir.
  2. Fiyatlara KDV ve taşıma gibi masraflar dahil değildir.
  3. Sipariş ödeme işleminden sonra gerçekleşir.
  4. Daha fazla detay için bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz.

Kiraz yetiştiriciliğinde problemlerin büyük kısmı henüz bahçe kurulurken yapılan hatalara dayanmaktadır. Tek çeşitle bahçe kurulması, genellikle derin dikim verim ve ağaç sağlığını etkilemektedir. Kiraz bahçesi kuruluş aşamasında iyi bir planlama yapılmalı ve ilk yıllarda gerekli kültürel tedbirler ihmal edilmemelidir. Ülkemizde genellikle eski bahçeler tek çeşitle kurulmuştur.

Tek çeşitle bahçe kurulması yetersiz döllenme ve/veya hiç döllenmemeye sebep olmaktadır. Hasada yakın dönemde dolu veya yağmur yağışları olursa üreticiler büyük zarar görmektedir. Bu yüzden hiçbir yetiştirici tek çeşitle kiraz bahçesi kurmamalıdır. Her bahçede en azından 4-5 çeşit yer almalı; bu çeşitlerde birbiri ile uyuşur (birbirini döller) çeşitler olmalıdır.

satılık kiraz ağacı,satılık kiraz fidanı,satılık kiraz meyvesi,kiraz ağacı fiyat,kiraz ağacı fiyatları,kiraz ağacı çeşitleri,kiraz ağacı,kiraz ağacı satış,kiraz ağacı satışı,kiraz ağacı bitkisi,satılık kiraz fidanı,kiraz fidanı fiyat,kiraz fidanı fiyatları,kiraz fidanı çeşitleri,kiraz fidanı satışı,kiraz fidanı satış

yorumlar
benzer ürünler
taksitler
önerileriniz